1. pl
  2. en
  3. ru

 

 

 

Willa Cyrek

Regulamin Willa Cyrek 

 

 

1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu . Istnieje możliwość pozostawienia bagażu po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w terminie 5 dni od daty rezerwacji. Nie dokonanie wpłaty w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi i wynosi 30% wartości pobytu.

3. Dokonanie wpłaty zadatku oznacza akceptację warunków niniejszego regulaminu.

4.Opłatę za cały pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu (gotówką).

5. Na miejscu pobierana jest opłata klimatyczna 2 zł za dzień od osoby .

6. Skrócenie pobytu z przyczyn od nas niezależnych nie skutkuje zwrotem pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
7. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00. W przypadku nienależytego zachowania lub naruszenia ciszy nocnej, wynajmujący poniosą odpowiednie konsekwencje.
8. Wszelkie zauważone w pokoju usterki należy zgłaszać w dniu przyjazdu po zakwaterowaniu ,  ponieważ  goście odpowiadają materialnie za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia.
9. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz i nie pozostawianie cennych rzeczy - nie bierzemy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie całego obiektu. Opłata za zagubienie klucza wynosi 100 zł.
10. Osoby niezameldowane mogą przebywać w pokoju tylko za wiedzą i zgodą właściciela obiektu. Gość obiektu nie może przenocować osób trzecich niezameldowanych. W przypadku stwierdzenia takiego faktu naliczone zostaną dodatkowe koszty noclegu.
11. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
12. W ośrodku obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz używania otwartego ognia.

13.  Za bezpieczeństwo i  zachowanie dzieci na terenie obiektu i wokół niego  odpowiadają rodzice lub opiekunowie.


14.Pobyt małych dzieci do lat 3 śpiących z rodzicami , tylko po wcześniejszym poinformowaniu i zgodzie obiektu. Dwójka dzieci do lat 3płatana jak osoba dorosła.


15. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do domu.


16. Poruszanie się po obiekcie w butach narciarskich jest niedozwolone.


17. Na terenie obiektu udostępniamy bezpłatny internet Wifi. Nieprawidłowe działanie z przyczyn niezależnych od właściciela nie skutkuje obniżeniem opłaty za nocleg. 

                                                                                                                      

Ul. Chramcówki 11c 34-500 Zakopane

a-mail  anetamurzyn@o2.pl

tel: 695 991 707

Zobacz Nasz drugi obiekt